REKLAMA
REKLAMA

Lokaty

Gdzie ulokować pieniądze. TOP 10 lokat na 3 miesiące. Czerwiec 2019 r.

Średnie oprocentowanie lokat kwartalnych z wkładem w wysokości 10 tys. zł wynosi 1,9 proc. w skali roku. W czterech bankach zarobić można do 4 proc. w skali roku. Oferta dedykowana jest jednak nowym klientom.
Foto: Adobestock

Na najatrakcyjniejsze zyski liczyć mogą osoby, które podpisały umowę na prowadzenie konta w PlusBanku i Nest Banku. Getin wymaga posiadania aplikacji mobilnej, Idea zaś samego statusu nowego klienta. 4 proc. w skali roku gwarantowane jest na lokatach: na Start, Witaj, Mobilnej i Happy. Wpłaty środków są ograniczone: od 500 zł do 20 tys. zł w Idea Banku i Getin Banku oraz od 1 tys. zł do 10 tys. zł w dwóch pozostałych.

Wnioskując o otwarcie rachunku w mBanku na powitanie można otrzymać 3,5 proc. w skali roku. Na lokatę 3,5% dla nowych klientów można przelać od 500 zł do 10 tys. zł.

W eurobanku są trzy lokaty na 3 proc. w skali roku. Wśród nich znajduje się Lokata na dobry początek z wkładem od 200 zł do 100 tys. zł, oferowana nowym właścicielom ROR oraz Lokata na start mobilna i na start internetowa z możliwością wpłaty od 200 zł do 10 tys. zł. Obie dedykowane osobom, które aktywują nowe kanały usług.

Na e-Lokacie Na Plusie w Banku Ochrony Środowiska zarobić można 2,5 proc. w skali roku. Z produktu skorzystać mogą tylko nowi klienci, którzy na lokatę przeleją środki w kwocie od 1 tys. zł do 100 tys. zł.

Klienci Banku Millennium korzystający z aplikacji na smartfony mogą zyskać na Lokacie Mobilnej 2,25 proc. w skali roku. Maksymalny przelew oszczędności nie powinien przekraczać 10 tys. zł. Minimalnie wpłacić można 500 zł.

Lokatę dla nowych klientów ma również BNP Paribas. Na Lokacie Start zarobić można 2 proc. w skali roku. Wystarczy założyć rachunek osobisty i złożyć deklarację wpływów wynagrodzenia na konto. Na depozycie można mieć od 3 tys. zł do 100 tys. zł.

W Alior Banku przyjmowane są nowe środki. Bank płaci za nie 1,8 proc. w skali roku. Podobny warunek stawia PKO BP i Inteligo. Nowe środki w Aliorze określane są jako saldo środków na wszystkich rachunkach klienta na dzień 8 maja 2019 r. W PKO BP i Inteligo nowe środki, to nadwyżka ponad środki zgromadzone na produktach depozytowych i inwestycyjnych klienta w PKO w dniu 19 kwietnia 2019 r. Na początek wystarczy wpłata 1 tys. zł. Maksymalnie przelać można do 200 tys. zł. W grupie PKO nie ma takich ograniczeń.

Stawka oprocentowania oferowanego przez Toyota Bank na Lokacie Plus sięga 1,6 proc. w skali roku. Klient, który chce otworzyć depozyt musi posiadać konto i przelać na lokatę kwotę przewyższającą 5 tys. zł.

W końcówce zestawienia znaleźć można oferty od BGŻOptima i Credit Agricole. Na Lokacie Klasycznej zarobić można 1 proc. w skali roku, a na lokacie terminowej w Ofercie Mobilnej od Credit Agricole - 0,9 proc. w skali roku. Minimalna kwota wpłaty w BGŻOptima to 1 tys. zł. W obu bankach brak górnego limitu.

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA