Dodatkowe -10% na BLACK WEEK!
Zyskasz dodatkowo -10% do zestawu 3 dostępów rocznych do serwisów: Parkiet.com, RP.PL i The New York Times na 12 miesięcy.
Z prognoz przesłanych przez ekspertów rynków rolnych z banku Santander, PKO BP, Credit Agricole, ING BŚK oraz BNP Paribas wynika, że największe podwyżki cen surowców czekają nas na przełomie roku, potem stopniowo na koniec lutego część cen opadnie niemal do poziomu z października. Część podwyżek jest sezonowa, na koniec grudnia najmocniej podrożeje kukurydza – bo nawet o 16 proc. wobec cen z października. Pszenica w skupach podrożeje o blisko 7 proc., trzoda chlewna o prawie 3 proc., a mleko o niemal 4 proc.
Zyskasz dodatkowo -10% do zestawu 3 dostępów rocznych do serwisów: Parkiet.com, RP.PL i The New York Times na 12 miesięcy.
Wysokie przychody i zyski odnotowane po trzech kwartałach, w połączeniu z podejmowanymi przez zarząd w końcówce...
W przypadku akcji Allegro trend pozostaje jednoznacznie spadkowy i taki pozostanie co najmniej do momentu powrot...
Do niemal 7 zł zniżkowały w poniedziałek akcje Eurocashu, będąc chwilami poniżej poziomu zamknięcia 2024 r. Rapo...
Po trzech kwartałach przychody grupy spadły o 6 proc. do 1,8 mld zł, niemniej jej zyski znacząco wzrosły. Cała b...
Plan pokojowy Donalda Trumpa dla Rosji i Ukrainy rozbudził wyobraźnię inwestorów. Po wzrostach w piątek, dziś uk...
Zysk Eurocashu w III kwartale był co prawda wyższy niż rok temu, ale niższy od prognoz analityków, którzy zwraca...