Handel i konsumpcja

LPP celuje w spadek o niecałe 15 procent

Odzieżowa grupa wraca do większych inwestycji. E-commerce to priorytet, ale nowego podejścia do rozwoju w tym kanale nie widać.
Foto: Bloomberg

Właściciel marki Reserved szykuje się na trudniejszy niż zwykle czwarty kwartał. Zapewnia, że jest do niego przygotowany. Cały rok widzi w jaśniejszych barwach niż wcześniej.

Nadzieje na dywidendę

Mimo pozytywnej decyzji nadzwyczajnego walnego zgromadzenia w sprawie skupu akcji własnych zarząd LPP nie planuje jego realizacji w najbliższym czasie i trudno powiedzieć, kiedy będzie – poinformował w piątek Przemysław Lutkiewicz, wiceprezes odzieżowej grupy.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Wyjątkowa okazja: kup kwartalną e-prenumeratę, dostaniesz kolejny kwartał gratis!
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.