Gra giełdowa

Czas rozpocząć Parkiet Challenge!

Wracają wielkie emocje związane z Grą Giełdową Parkiet Challenge. W poniedziałek rusza kolejna edycja tego konkursu.
Foto: parkiet.com
Foto: GG Parkiet

Do tej pory uczestnicy mogli testować platformę, na której będzie odbywała się rywalizacja. Teraz przyszedł czas na walkę o jak najwyższe stopy zwrotu.

Pierwszy etap rywalizacji potrwa do 3 grudnia. Wielki finał planowany jest w okolicach 13 grudnia.

Weź udział w Parkiet Challenge i graj o nagrody. Zarejestruj się już teraz:  gra.parkiet.com

W pierwszym etapie inwestorzy dostaną do dyspozycji wirtualne 15 tys. zł, które będą mogli zainwestować w akcje z WIG20 i mWIG40. Etap wyłoni dziesięciu najlepszych uczestników, którzy zmierzą się w wielkim finale.

W trakcie finałowej rozgrywki uczestnicy będą handlowali kontraktami terminowymi dostępnymi na GPW.

Na zwycięską trójkę w finale czekają główne nagrody pieniężne: 15 tys., 10 tys. i 5 tys. zł.

Wielkich emocji nie powinno jednak zabraknąć już w I etapie konkursu. Przewidziane są bowiem tygodniowe rankingi najlepszych inwestorów, na których czekają nagrody rzeczowe. „Parkiet" wyłoni też najlepszą inwestorkę oraz inwestora po pierwszym etapie.

Trzeba pamiętać także, że Gra Giełdowa Parkiet Challenge to nie tylko rywalizacja czy też dobra zabawa. To także edukacja.

Na łamach „Parkietu" na stronie parkiet.com oraz na kanale Parkiet TV w serwisie YouTube będziemy na bieżąco publikowali materiały, które ułatwią poruszanie się po rynku kapitałowym, nie tylko w wydaniu wirtualnym.

Główne nagrody w Parkiet Challenge to gotówka – łącznie 30 tys. zł. Pieniądze trafią do osób, które zajmą trzy pierwsze miejsca w wielkim finale zaplanowanym na połowę grudnia. Dla najlepszych w rankingach tygodniowych, a także zwycięzców po pierwszym etapie i finalistów mamy nagrody rzeczowe i cyfrowe.

Rowery elektryczne dla najlepszej inwestorki i inwestora po pierwszym etapie

Dwa e-rowery Groclin Model M City Boss w wersji damskiej oraz męskiej trafią do osób, które po pierwszym etapie gry osiągną najwyższą stopę zwrotu w odrębnych klasyfikacjach odpowiednio kobiet oraz mężczyzn. Taka nagroda to nowość w Parkiet Challenge.

Fundatorem nagród jest Groclin, który tak pisze o jednośladach: „Wspomaganie elektryczne silnikiem o mocy 250 W pozwala rozpędzić się do 25 km/h. Jeśli dopiero przesiadasz się z auta na rower, możesz myśleć, że to niewiele, ale dla jednośladów elektrycznych to maksymalny dopuszczany prawem wynik! Zasięg baterii, w zależności od wariantu, sięga nawet 110 km, więc szykuj się na niezłe wycieczki". Według katalogu każdy z e-rowerów jest wart blisko 5 tys. zł.

Konsola do gier Nintendo Switch za I miejsce w rankingach tygodniowych

Cztery konsole Nintendo Switch trafią do osób, które zajmą pierwsze miejsca w czterech rankingach tygodniowych, powstających oddzielnie dla każdego tygodnia gry. „Konsola Nintendo Switch została zaprojektowana tak, żeby mogła podróżować z tobą, gdziekolwiek pójdziesz, zmieniając się z konsoli stacjonarnej w przenośną w mgnieniu oka. Dzięki temu dostaniesz więcej czasu na granie w swoje ulubione tytuły w sposób, który najbardziej ci odpowiada" – pisze o swoim sprzęcie firma Nintendo. W pierwszym tygodniowym rankingu konsolę funduje giełdowa spółka QubicGames, specjalizująca się w produkcji i tzw. portowaniu gier właśnie na ten model konsol.

Czytnik Kindle Paperwhite 4 za II miejsce w rankingach tygodniowych

Cztery czytniki Kindle Paperwhite 4 wraz z voucherami na e-prasę i e-booki trafią do osób, które w czterech rankingach tygodniowych zajmą drugie miejsca. Czytników Kindle nikomu nie trzeba przedstawiać. „Smuklejszy, lżejszy i jeszcze bardziej wszechstronny – nadchodzi Kindle Paperwhite 4 8 GB. Otrzymał on udoskonalony ekran dotykowy 6" wykonany w technologii E-Ink Carta, który nie tylko wygląda jak prawdziwy papier, ale też posiada podobną teksturę" – czytamy o nowym modelu. Nagrody dostarcza dystrybutor cyfrowej prasy Ekiosk i serwis Nexto.pl.

Słuchawki Jabra Evolve2 40 za III miejsce w rankingach tygodniowych

Cztery zestawy słuchawkowe Jabra Evolve2 40 są nagrodą za trzecie miejsce w rankingach tygodniowych. „Poczuj, jak hałas natychmiast znika dzięki owalnym poduszkom słuchawek z izolującej pianki oraz nowatorskim wygiętym nausznikom, które skutecznie odizolują Cię od otoczenia. Całkowita cisza bez odchodzenia od biurka. Oto nowy standard" – tak pisze o produkcie firma Jabra.

Dla najlepszych uczestników z rankingów tygodniowych w tym roku mamy także ponad 150 gier wideo w postaci cyfrowych kluczy. Są to odnoszące sukcesy produkcje studiów z GPW i NewConnect, a konkretnie spółek Bloober Team (m.in. gry „The Medium" i „Observer: System Redux"), Klabater (m.in. „The Amazing American Circus", „Crossroads Inn" czy „Heliborne"), QubicGames (m.in. „DoorKickers" i „Epistory") oraz Creepy Jar (gra „Green Hell"). Gry powędrują do osób z miejsc od 1. do 25. w rankingach tygodniowych zgodnie z poniższą listą. Część gier trafi też do finalistów Parkiet Challenge.

Powiązane artykuły


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.