REKLAMA
REKLAMA

Fundusze inwestycyjne TFI

Skarbiec Holding. Znowu zmiany w kierownictwie TFI

Cena akcji Skarbca Holdingu, właściciela TFI, we wtorek po południu zniżkowała o 0,86 proc., do 17,35 zł. Poprzedniego dnia po sesji spółka poinformowała o kolejnych zmianach w zarządzie.
Foto: Fotorzepa, Radek Pasterski

Skarbiec Holding przekazał, że Jacek Janiuk zrezygnował z funkcji członka zarządu Skarbca TFI. Był na tym stanowisku od września 2017 r. Wówczas do Skarbca dołączyła m.in. także Ewa Radkowska-Świętoń, która odeszła z kolei z TFI na przełomie roku, zaraz po zmianach właścicielskich.

Nadzór nad obszarami, które dotychczas znajdowały się w gestii Janiuka, czyli rozwój sprzedaży bankowej, niebankowej oraz produktów emerytalnych, obejmie Anna Milewska, prezes Skarbca TFI i Skarbca Holdingu. Zgodnie z komunikatem Janiuk odszedł na własną prośbę „celem realizacji nowych wyzwań zawodowych".

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA