REKLAMA
REKLAMA

Finanse

Strategia ściśle tajna

Chociaż od przyjęcia przez rząd strategii rozwoju rynku kapitałowego minął już ponad tydzień, to uczestnicy rynku wciąż nie mieli okazji zapoznać się z tym dokumentem. Nadal bowiem nie został on udostępniony opinii publicznej. Niewykluczone, że na ujawnienie dokumentu trzeba będzie poczekać jeszcze nawet kilka tygodni.

Mateusz Morawiecki, szef Rady Ministrów.

Foto: Archiwum, Jerzy Dudek

– Uchwała Rady Ministrów w sprawie przyjęcia strategii rozwoju rynku kapitałowego zostanie opublikowana w Monitorze Polskim po podpisaniu przez premiera. Obecnie dokument jest opracowywany przez Rządowe Centrum Legislacyjne pod względem redakcyjnym, publikacja powinna nastąpić w ciągu najbliższych tygodni – usłyszeliśmy w biurze prasowym Ministerstwa Finansów.

Na razie więc uczestnicy rynku muszą się zadowolić tym, co na łamach „Parkietu" na temat strategii mówił m.in. Jerzy Kwieciński, minister finansów, inwestycji i rozwoju.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA