REKLAMA
REKLAMA

Finanse

GPW rusza z nowym programem edukacyjnym

GPW Growth dostarczy uczestnikom wiedzy, umiejętności oraz sieci kontaktów biznesowych, które będą pomocne firmom w pozyskiwaniu kapitału.

Izabela Olszewska, członek zarządu GPW.

Foto: materiały prasowe

Warszawska giełda stawia na edukację i uruchamia program GPW Growth. Jest to jedna z inicjatyw realizowanych w ramach planu strategicznego #GPW2022. GPW Growth to kompleksowy program nastawiony na wspieranie rozwoju małych i średnich firm, którego głównym założeniem jest wsparcie spółek w budowaniu ich wartości poprzez ekspansję z wykorzystaniem zewnętrznych źródeł finansowania, w szczególności z mocnym akcentem rozwoju poprzez rynek kapitałowy.

Adresatami inicjatywy są prezesi, członkowie zarządów i dyrektorzy odpowiedzialni za realizację kluczowych celów w firmach. Warszawska giełda do współpracy zaprosiła wiele podmiotów z otoczenia biznesowego. Partnerami są m.in. Polski Fundusz Rozwoju, EY Academy of Business, Inicjatywa Firm Rodzinnych, Dialog – Klub Dyrektorów Finansowych, a patronem całego przedsięwzięcia jest Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii wraz z CFA Society Poland.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Tylko teraz: kwartalna e-prenumerata Parkietu aż 30% taniej
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA