REKLAMA
REKLAMA

Chemia

Roszady w zarządzie Ciechu

Krzysztof Szlaga złożył rezygnację z zasiadania w zarządzie Ciechu ze skutkiem natychmiastowym. Jako powód podał przyczyny osobiste.

Krzysztof Szlaga złożył rezygnację z zasiadania w zarządzie Ciechu

Foto: materiały prasowe

Szlaga dołączył do zarządu spółki chemicznej Ciech, kontrolowanej przez Kulczyk Investments, 12 marca 2018 r. Wcześniej był prezesem Lubelskiego Węgla Bogdanka.

To już kolejna zmiana w zarządzie producenta sody w ostatnich miesiącach. We wrześniu rezygnację z funkcji prezesa Ciechu z powodów osobistych złożył Maciej Tybura, który stał na czele spółki od lipca 2015 r. Obecnie zastępuje go na tym stanowisku Dawid Jakubowicz, oddelegowany z rady nadzorczej. Rada nadzorcza powołała wówczas także na stanowisko członka zarządu Mirosława Skowrona, który jest odpowiedzialny za kwestie związane z produkcją, energetyką i utrzymaniem ruchu.

W sierpniu tego roku z przyczyn osobistych z zasiadania w zarządzie spółki zrezygnował Artur Król, związany z chemiczną spółką od 2015 r.

Obecnie w skład zarządu Ciechu wchodzą: Dawid Jakubowicz tymczasowo pełniący obowiązki prezesa, a także Artur Osuchowski i Mirosław Skowron jako członkowie zarządu.

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA