REKLAMA
REKLAMA

Banki

Kancelarie kuszą inwestorów na franki

Już nie tylko samych frankowiczów, ale też głodnych zysku inwestorów próbują przyciągnąć kancelarie prawnicze lub podmioty za nie się podające.
Foto: Adobestock

Problem kredytów frankowych jest bardzo medialny. Popularność tego tematu wzrosła szczególnie po korzystnych dla klientów działaniach Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej: opinii rzecznika generalnego z maja i wyroku Trybunału z października.

140 proc. zwrotu

Te wydarzenia i sądowe wyroki w ostatnich miesiącach coraz częściej sprzyjające frankowiczom spowodowały, że kredytobiorców zainteresowanych złożeniem pozwu zaczęło przybywać. Po trzech kwartałach 2019 r. do sądów wpłynęło już 7,5 tys. nowych spraw, czyli więcej niż w całym 2018 r., gdy przybyło ich 7,2 tys. Z tego rosnącego i intratnego rynku chcą skorzystać kancelarie prawnicze i chwytają się różnych sposobów.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Czytaj "Parkiet" przez kwartał GRATIS i uzyskaj dostęp do wszystkich treści
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA