Tylko 29zł miesięcznie przez cały rok!
Zyskaj pełen dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie na PARKIET.COM w formie tekstów oraz treści audio i wideo.
Wartość transakcji określono na 7,4 mln euro, czyli równowartość 33 mln zł według obecnego kursu NBP. Zgodę na zakup wyraziła właśnie rada nadzorcza spółki. Do sfinalizowania transakcji ma dojść do końca kwietnia przyszłego roku. To dość odległy termin, zważywszy, że do podpisania w tej sprawie listu intencyjnego pomiędzy stronami doszło już we wrześniu 2019 r. Wówczas PKP Cargo zadeklarowało, że wyremontuje i przystosuje zakład do wznowienia produkcji. Ile ta operacja może kosztować, spółka nie podaje.
Zyskaj pełen dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie na PARKIET.COM w formie tekstów oraz treści audio i wideo.
Jeszcze w tym roku na krajowym rynku powinno być ogłoszonych kilka przetargów na elektryczne zespoły trakcyjne....
Do wyprzedaży przyczyniły się informacje o słabych wynikach przewozów, nadal złej kondycji grupy oraz o planowan...
Grupie udało się wyjść na plus głównie ze względu na wpływy uzyskane ze sprzedaży wyeksploatowanych wagonów. Prz...
W terminalach morskich w Gdyni i Świnoujściu zmalały przeładunki produktów rolnych. Zarząd liczy jednak na zmian...
Priorytetem zarządu spółki na najbliższe tygodnie jest zatwierdzenie planu restrukturyzacyjnego przez sąd. W tle...