Zyskaj pełen dostęp do analiz, raportów i komentarzy na Parkiet.com
Mateusz Tarczyński, prezes Woodpecker.co
– Mamy produkt, który umożliwia cross-selling, oraz rosnącą grupę klientów. Zamierzamy wykorzystać efekty synergii. W przypadku przychodów w najbliższym czasie chcemy podwoić MRR z 400 tys. USD do 800 tys. USD. Mieliśmy wzrost MRR na poziomie 40 proc., porównując lata 2021 i 2020. Jesteśmy w pierwszej piątce firm na świecie pod kątem rozpoznawalności w przestrzeni sales automation – twierdzi prezes Woodpecker.co Mateusz Tarczyński.
Potwierdził możliwość przeniesienia notowań spółki na główny parkiet: – Spełniamy warunek kapitalizacji, z warunkiem płynności jest coraz lepiej. Dostrzegamy szansę przejścia na GPW w ciągu dwóch lat – dodaje.
Zyskaj pełen dostęp do analiz, raportów i komentarzy na Parkiet.com
Inwestorzy w dobrych nastrojach czekają na jutrzejszą premierę „The Alters”. Znamy już opinie recenzentów. Wiemy też co o nich sądzą analitycy.
Producent gier z grupy PlayWaya zadebiutował dziś na NewConnect. W pierwszych godzinach sesji chętnych do zakupu akcji było tak wielu, że handel nie mógł ruszyć.
Nie ma żadnych wątpliwości, że przyszłość jest cyfrowa, oparta na światłowodach i 5G – mówi Liudmila Climoc, prezeska Orange Polska.
6,1 mld zł wyniosły w latach 2020-2024 inwestycje operatora telekomunikacyjnego Play w infrastrukturę i częstotliwości radiowe. Podobnie będzie w kolejnych latach.
Akcjonariusz technologicznej spółki zgłosił projekt uchwały w sprawie splitu akcji. Ma nadzieję, że dzięki temu wzrośnie ich płynność i dostępność dla inwestorów indywidualnych.
Warner Bros. Discovery, posiadający w Polsce stację telewizyjną TVN oraz serwis Player.pl, zamierza podzielić się na dwie części – poinformował w poniedziałek zarząd amerykańskiej grupy. Co to oznacza?