Reklama

Hossa na GPW, po korekcie, potrwa do końca 2014 r.

To optymistyczna prognoza Piotra Kaźmierkiewicza, analityka CDM Pekao. Ulubieńcami inwestorów będą...
Piotr Kaźmierkiewicz, analityk CDM Pekao

Piotr Kaźmierkiewicz, analityk CDM Pekao

Foto: Archiwum

W jakim punkcie jest teraz nasza giełda?

Mamy do czynienia z hossą, która tak na dobrą sprawę trwa od ponad czterech lat. Patrząc na historyczne dokonania naszych indeksów, można więc powiedzieć, że jest ona już bardzo zaawansowana. Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że powoli wchodzi w schyłkowy czas i bliżej nam do jej końca.

Pozostało jeszcze 96% artykułu

Ostatnia szansa na dostęp do NYT!

Skorzystaj z ostatnich kodów dostępu do The New York Times w ramach dowolnej rocznej subskrypcji.

Kliknij i poznaj warunki

Reklama
Reklama
Promowane treści
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama