Reklama

WIG wybił nowy szczyt. Idzie na...

Po korekcie na GPW nie ma już śladu. Sytuacja techniczna naszego parkietu idealnie pasuje do "kształtu" hossy. Co dalej?
WIG wybił nowy szczyt. Idzie na...

Foto: Fotorzepa, Marcin Lobaczewski ML Marcin Lobaczewski

Inwestorze! Wejdź na www.e-kiosk.pl/eparkiet, zarejestruj się i czytaj darmowe e-wydania "Parkietu". Promocja trwa od 26 listopada do 2 grudnia 2013r.

Znakomita poniedziałkowa sesji i nudna reszta tygodnia – tak w skrócie można podsumować to, co przez ostatnie pięć dni działo się na warszawskim parkiecie. Na szczęście jeden dzień dynamicznych wzrostów wystarczył, by czołowe indeksy GPW osiągnęły nowe szczyty trendu wzrostowego, co na gruncie analizy technicznej oznacza kontynuację hossy.

Pozostało jeszcze 80% artykułu

Ostatnia szansa na dostęp do NYT!

Skorzystaj z ostatnich kodów dostępu do The New York Times w ramach dowolnej rocznej subskrypcji.

Kliknij i poznaj warunki

Reklama
Reklama
Promowane treści
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama