Reklama

W maju rozwiąże się worek z emisjami obligacji

Wśród emitentów maj uchodzi za dobry okres na przeprowadzenie emisji. Wyniki roczne i za I kwartał są już znane, a wakacje jeszcze nie zaprzątają głowy inwestorom.
W maju rozwiąże się worek z emisjami obligacji

Foto: Fotorzepa, Grzegorz Psujek gkmp Grzegorz Psujek

Z tego powodu maj może być okresem wyjątkowo zagęszczonych projektów emisji obligacji – i prywatnych, i publicznych – nawet jak na ostatnie standardy rynku pierwotnego, na którym prowadzenie jednocześnie trzech emisji publicznych przestało już kogokolwiek dziwić.

Nie tylko pożyczki

Pozostało jeszcze 96% artykułu

Ostatnia szansa na dostęp do NYT!

Skorzystaj z ostatnich kodów dostępu do The New York Times w ramach dowolnej rocznej subskrypcji.

Kliknij i poznaj warunki

Reklama
Reklama
Promowane treści
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama