Reklama

Sierpień miesiącem trudniejszej walki o konsumenta online

Po okresie przecen spółki prowadzące sklepy z obuwiem i odzieżą weszły w ważny dla nich czas powrotu do szkół i biur. Osłabienie koniunktury konsumenckiej, wysokie temperatury i wygasający efekt podwyżek cen oraz nowe regulacje będą im ciążyć także we wrześniu.
Galerie handlowe notują znowu większy ruch. Jednak optymizm konsumentów już nie rośnie tak dynamiczn

Galerie handlowe notują znowu większy ruch. Jednak optymizm konsumentów już nie rośnie tak dynamicznie.

Foto: Fot. mat. prasowe

Marki Mohito i eobuwie.com.pl należące do notowanych w Warszawie firm LPP i CCC to wg raportu Gemiusa jedni z największych reklamodawców w polskim internecie w tym roku w sierpniu, miesiącu, w którym kończy się sezon wyprzedaży, a zaczynają powakacyjne żniwa. Konkurencję w sieci odczuwa Answear.com.

Internetowe ruszenie

Pozostało jeszcze 91% artykułu

Tylko 29zł miesięcznie!

Skorzystaj z promocji i czytaj dalej.

Zyskaj pełen dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie na PARKIET.COM w formie tekstów oraz treści audio i wideo.

Reklama
Reklama
Promowane treści
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama