Dłuższe wezwanie

Do 15 lutego wydłużyło obuwnicze CCC termin przyjmowania zapisów w wezwaniu na akcje Gino Rossi.

Publikacja: 02.02.2019 05:00

Dłuższe wezwanie

Foto: parkiet.com

 

 

Pierwotnie zapisy w odpowiedzi na ofertę ogłoszoną w grudniu ub.r. miały zakończyć się 31 stycznia. Termin trzeba było wydłużyć, ponieważ Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów nie wydał jeszcze zgody na przejęcie.

CCC podało z automatu nowe terminy nabycia i rozliczenia nabycia akcji Gino Rossi. To odpowiednio 20 i 25 lutego.

Polkowicka firma chce kupić w wezwaniu 100 proc. akcji Gino Rossi, płacąc 0,55 zł za sztukę. Ma już porozumienie z głównymi akcjonariuszami Gino Rossi.

Relacje obuwniczych firm coraz bardziej się zacieśniają. 30 stycznia zawarły umowę organizacyjną o współpracy strategicznej, dzięki której słupska firma ma zachować płynność finansową. Umowa opisuje też sposób integracji Gino z grupą kapitałową CCC. Jej szczegółów nie podano.

W piątek akcje Gino Rossi kosztowały na GPW 50 groszy, a kurs rósł o 2 proc. ziu

Handel i konsumpcja
Akcje CCC tracą ponad 10 proc. po finalnych wynikach roku 2024/25
Materiał Promocyjny
Tech trendy to zmiana rynku pracy
Handel i konsumpcja
Analitycy: pierwszy kwartał bieżącego roku wyhamował CCC i LPP
Handel i konsumpcja
Mateusz Kolański: VRG odzyskała rytm w segmencie odzieżowym
Handel i konsumpcja
Dino rekordowo drogie. Wycena odkleiła się od fundamentów?
Materiał Promocyjny
Lenovo i Motorola dalej rosną na polskim rynku
Handel i konsumpcja
Techniczny problem eObuwia
Handel i konsumpcja
LPP bliżej ugody z KNF