Reklama

Sukcesy emisji obligacji podnoszą wyceny na Catalyst

Czerwiec zapowiada się jako jeden z ciekawszych miesięcy na Catalyst, choć być może nie będzie już tak obfitował w kolejne emisje publiczne.
Sukcesy emisji obligacji podnoszą wyceny na Catalyst

Foto: Fotorzepa, Grzegorz Psujek

Inwestorzy, którym w ostatnich tygodniach proponowano udział w licznych emisjach publicznych, będą mogli nieco odetchnąć. Emitentom przerwę w plasowaniu kolejnych emisji publicznych zalecają sami oferujący, którzy nie chcą zamęczać najlepszych klientów składaniem zbyt często kolejnych propozycji inwestycyjnych. Co nie znaczy jeszcze, że ofert nie będzie.

Kilku kandydatów

Pozostało jeszcze 96% artykułu

Teraz kwartalna e‑prenumerata z rabatem 34%!

Obserwuj świat finansów i bądź gotowy na codzienne decyzje biznesowe.

Subskrybuj i zyskaj dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie w "Parkiecie".

Reklama
Reklama
Promowane treści
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama