REKLAMA
Czytaj e-wydanie
REKLAMA

Gospodarka

Corum TFI: Jest zgoda Komisji Nadzoru Finansowego

KNF jednogłośnie udzieliła zezwolenia na wykonywanie działalności Corum Towarzystwu Funduszy Inwestycyjnych. Twórcą i prezesem nowego TFI jest Grzegorz Mielcarek, jeden z ojców założycieli Investors TFI. Mielcarek będzie zarządzał aktywami nowego towarzystwa wspólnie z Arnoldem Mardoniem, byłym członkiem zarządu Investors TFI.
Foto: Archiwum

 

– Wkróce dołączy do nas jeszcze jeden doradca inwestycyjny – mówi „Parkietowi" Mielcarek, nie chcąc zdradzić nazwiska zarządzającego. Jak tłumaczy, Corum TFI będzie oparte na dwóch nogach biznesowych.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Kup eprenumeratę Parkietu w promocji i #zostanwdomu
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA