REKLAMA
REKLAMA

Wierzytelności

Abris gotowy wziąć udział w ofercie GetBacku

Kolejny inwestor zadeklarował objęcie akcji windykatora. Ile dokładnie i jaka będzie ich cena, na razie nie wiadomo.
Foto: parkiet.com

Im bliżej nadzwyczajnego walnego zgromadzenia spółki GetBack, które ma zdecydować o emisji do 70 mln akcji (odbędzie się ono 28 marca), tym atmosfera wokół spółki staje się bardziej napięta. Na warszawskiej giełdzie papiery windykatora nadal tracą na wartości. Firma twierdzi jednak, że znalazła inwestorów, którzy deklarują chęć objęcia nowych walorów.

Abris w kolejce

Według oficjalnych informacji przekazanych kilka dni temu przez GetBack zainteresowanie akcjami spółki wykazywały podmioty ze Stanów Zjednoczonych i Izraela. Wśród nich wymieniane były takie firmy, jak: Cukierman & Co Investment House, Shavit Capital Fund oraz Leumi Investment Services.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Czytaj "Parkiet" przez kwartał GRATIS
i uzyskaj dostęp do wszystkich treści
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA