Technologie

Platige Image: Obecność na rynku gier

Platige Image, który świadczy usługi dla klientów z wielu branż, chce zwiększyć swoją ekspozycję na rynek producentów gier komputerowych, gdzie perspektywy są optymistyczne.

Karol Żbikowski, prezes Platige Image.

Foto: materiały prasowe

Platige Image specjalizuje się w tworzeniu grafiki komputerowej, animacji 3D i cyfrowych efektów specjalnych dla świata reklamy, filmu, sztuki, edukacji i rozrywki. Spółka tworzy m.in. animacje do nowej produkcji studia Bloober Team – gry „Medium". Zarząd widzi dobre perspektywy w branży producentów gier komputerowych w Polsce.

– Współpraca z Blooberem układa się doskonale. Cieszymy się, iż możemy wesprzeć naszymi kompetencjami nową produkcję polskiego studia. Cieszy nas także, iż kolejne polski deweloper staje się globalnym graczem. Mamy nadzieję na współpracę przy kolejnych produkcjach krakowskiego studia. Generalnie perspektywy polskiej branży game dev oceniamy jako bardzo dobre i widzimy w tym dużą szansę także dla nas – mówi „Parkietowi" Karol Żbikowski, prezes Platige Image.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Wyjątkowa okazja: kup kwartalną e-prenumeratę, dostaniesz kolejny kwartał gratis!
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.