REKLAMA
REKLAMA

Technologie

MediaCap: Cały rok powinien zakończyć się zyskiem

MediaCap › Wirus uderza w przychody.

Jacek Olechowski, prezes grupy MediaCap

Foto: materiały prasowe, Krzysztof Skłodowski Krzysztof Skłodowski

Trwająca pandemia nie pozostaje bez wypływu na biznes grupy MediaCap.

– Jeśli chodzi o całoroczne wyniki, to w ujęciu księgowym dzięki przejęciom (z uwzględnieniem przejętych w zeszłym roku biznesów) powinniśmy wykazać wzrost sprzedaży, natomiast w ujęciu like-for-like zakładamy korektę. Nie spodziewamy się jednak straty – mówi Jacek Olechowski, prezes i akcjonariusz grupy MediaCap. Przekonuje, że mimo zawirowań spowodowanych Covid-19 spółka jest dobrze przygotowana do warunków rynkowych i powinna ten rok zamknąć dodatnim wynikiem na poziomie netto. – Z kolei już w 2021 r. liczymy na mocne odbicie – dodaje prezes.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA