Technologie

PCF Group: Najpierw będzie demo

Lista polskich produkcji, które ukażą się w jeszcze w tym kwartale, skróciła się o tytuł „Outriders" giełdowego People Can Fly.
Foto: materiały prasowe

Gra ukaże się 1 kwietnia zamiast 2 lutego, jak pierwotnie planowano. Natomiast swoje zapowiedzi podtrzymuje Bloober Team, którego „The Medium" jest obok gry „Outriders" typowane na tegoroczny największy hit znad Wisły. Horror krakowskiego studia ma zadebiutować 28 stycznia.

Informacja o przełożeniu premiery gry „Outriders" nie zmartwiła inwestorów. W czwartek po południu akcje PCF drożały o prawie 3 proc., do 82 zł. W grudniowej ofercie publicznej papiery sprzedawano w transzy detalicznej po 46 zł, a w instytucjonalnej po 50 zł.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na roczny dostęp do parkiet.com
    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: analiz, najnowszych komentarzy i opinii ekspertów.
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.