REKLAMA
REKLAMA

Technologie

Mocny wzrost T-Bulla

Notowania produkującej gry spółki po wtorkowym spadku o ponad 13 proc., w środę odrabiają straty. Po południu akcje drożeją o ponad 30 proc.
Foto: materiały prasowe

T-Bull, producent gier mobilnych, który dokładnie trzy tygodnie temu przeszedł z NewConnect na rynek główny, notuje dziś wzrost notowań o blisko jedną trzecią. Akcje osiągnęły cenę 27,6 zł, a kapitalizacja wynosi ponad 32 mln zł.

W środę odbyła się kolejna premiera gry mobilnej wrocławskiego studia. „Tank Battle Heroes” dostępna jest na platformie Android w sklepie Google Play. W najnowszej produkcji gracze zasiądą  za sterami potężnych, pancernych maszyn i zmierzą się z innymi graczami na różnorodnych mapach. Każdy czołg posiada unikalny zestaw ulepszeń. Do dyspozycji graczy oddane zostaną różnorodne pola bitwy, a każde z nich będzie wymagało innego podejścia i strategii.

– „Tank Battle Heroes” to pierwsza gra tego typu w naszym portfolio. Okres beta-testów pozwolił nam na dopracowanie tytułu oraz implementację rozwiązań, o które prosili nas sami użytkownicy. Dzięki temu nie tylko zwiększymy wskaźniki monetyzacji, ale, co ważne, gracze z całego świata będą mogli rywalizować między sobą podczas licznych wirtualnych potyczek - podkreśla Damian Fijałkowski, członek zarządu T-Bulla.

 

To tylko jeden z kilku projektów, które są aktualnie na zaawansowanym etapie produkcji i już niedługo zostaną oficjalnie udostępnione szerokiemu gronu odbiorców. Zapowiedziana jest premiera gry „Racing Xtreme 2”, a także obszerna aktualizacja do jednego z flagowych produktów T-Bulla – „Moto Rider GO”.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA