REKLAMA
REKLAMA

Surowce i paliwa

Gazownictwo zapewni wzrost grupie Tesgas

Posiadany już portfel zamówień i popyt na kolejne prace daje szansę na dalszą poprawę wyników.
Foto: Fotolia

Tesgas, grupa specjalizująca się w realizacji prac budowalnych dla branży gazowniczej, planuje w tym roku rozpocząć wykonywanie usług badania szczelności gazociągów dużych średnic.

– Jest to usługa, do której wykonywania przygotowujemy się w ostatnich trzech latach. Realizowana rozbudowa infrastruktury gazowej w Polsce pozwala nam z optymizmem planować rozwój tej usługi – mówi Marcin Szrejter, dyrektor ds. finansowych Tesgasu.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Kup eprenumeratę Parkietu w promocji i #zostanwdomu
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: parkiet.com

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA