REKLAMA
Czytaj e-wydanie
REKLAMA

Przemysł

Alumetal zakłada stabilizację rynku

Producent liczy na stopniową odbudowę wolumenów i marż po rozczarowujących poprzednich kwartałach.
Foto: materiały prasowe

Ponadprzeciętna niepewność w europejskim przemyśle motoryzacyjnym oraz duża zmienność marż rynkowych wywarły negatywny wpływ na tegoroczne wyniki Alumetalu. Zarząd producenta aluminium z przetopu złomu dostrzega jednak oznaki stabilizacji.

Są oznaki

– Od naszych klientów płyną pozytywne sygnały, które wskazują, że sytuacja na rynku zaczyna się stabilizować. Optymizmem może napawać fakt, że po trzech kwartałach spadków w III kwartale nastąpił wzrost rejestracji nowych samochodów w UE – zwraca uwagę Agnieszka Drzyżdżyk, prezes Alumetalu.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Kup eprenumeratę Parkietu w promocji i #zostanwdomu
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA