Przemysł

Aplisens: Sprzedaż będzie rosła

Zarząd Aplisensu, będącego producentem aparatury kontrolno-pomiarowej, dostrzega przestrzeń do kontynuacji wzrostu sprzedaży.
Foto: materiały prasowe

Równocześnie w związku m.in. z wyższymi cenami komponentów, a także wzrostem cen energii i gazu liczy się z coraz większą presją kosztów, która będzie zauważalna w wynikach kolejnych kwartałów. – Jeśli chodzi o sprzedaż, to pozyskujemy zamówienia i wszystko na to wskazuje, że IV kwartał będzie dobry i wyniki sprzedaży będą rekordowe. Równocześnie będziemy widzieli wpływ wzrostu kosztów, ale wydaje się, że pomimo tego wyniki wciąż będą bardzo dobre – uważa Adam Żurawski, prezes Aplisensu.

Spółka próbuje przerzucić wzrost kosztów na klientów, stopniowo podnosząc ceny, ale priorytetem dla zarządu pozostaje utrzymanie, a najlepiej wzrost udziału w rynku.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta promocyjna: dostęp do treści parkiet.com już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc!

    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: opinii, komentarzy i analiz.

    Dostęp do treści parkiet.com - pakiet podstawowy nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu”, archiwum tekstów, aplikacji mobilnej, dodatków dla prenumeratorów.

Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.