REKLAMA
Czytaj e-wydanie
REKLAMA

Nieruchomości

TAG Immobilien: Wrocław to dopiero przygrywka

Niemiecki fundusz, który przejmuje Vantage Development, ma ambitne plany wobec polskiego rynku najmu. Nie wyklucza zakupu kolejnych spółek.

Vantage Development ma być fundamentem ekspansji niemieckiego funduszu.

Foto: materiały prasowe

Fundusz TAG Immobilien, który w Niemczech zarządza 84 tys. mieszkań na wynajem, w średnim terminie chce w Polsce zbudować portfel 8–10 tys. lokali.

Polski rynek mieszkaniowy od dawna jest na celowniku dużych funduszy, problemem jest brak produktów o odpowiedniej skali, z udokumentowaną historią. TAG postanowił więc zbudować portfel dosłownie: w tym celu za 85 mln euro przejmuje wrocławską spółkę Vantage Development, bez części budującej nieruchomości komercyjne.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Kup eprenumeratę Parkietu w promocji i #zostanwdomu
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA