REKLAMA
REKLAMA

Medycyna i zdrowie

Prezes MedApp: Streaming jak z Netfliksa przyda się też w medycynie

WYWIAD | KRZYSZTOF MĘDRALA - z prezesem spółki MedApp rozmawia Grzegorz Burtan

Krzysztof Mędrala, prezes spółki MedApp

Foto: materiały prasowe

Objęcie przez pana fotela prezesa ogłoszono pod koniec grudnia. Jakie są cele spółki na 2020?

Przede wszystkim koncentrujemy się na komercjalizacji i zwiększeniu sprzedaży naszych kluczowych rozwiązań, czyli wielowymiarowej diagnostyki obrazowej CarnaLife Holo i platformy do szerokiego zastosowania w telemedycynie CarnaLife System. Kontynuujemy rozmowy z klientami, z którymi mieliśmy okazję rozmawiać na targach Medica w Dusseldorfie czy Arab Health w Dubaju.

Pracujemy także nad zmianą oferty sprzedaży. W grudniu sprzedaliśmy pierwsze licencje na dostęp do systemu CarnaLife Holo na rynku amerykańskim, dzięki czemu nasze rozwiązanie trafi do instytutów naukowych oraz uniwersytetów, gdzie będzie wykorzystywane w celach naukowo-badawczych. Prowadzimy też rozmowy z potencjalnymi klientami z Kenii i Skandynawii.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA