REKLAMA
REKLAMA

Kryptowaluty

Finansowa tragikomedia, czyli piramida i fałszywe paszporty dyplomatyczne w roli głównej

O FutureNet i FutureAdPro już nieraz było głośno. Najpierw za sprawą agresywnego marketingu, później przez ostrzeżenia UOKiK. Teraz pojawiły się nowe, pikantne smaczki.
Foto: youtube

Obydwa wspomniane projekty od początku skutecznie budowały swoją rynkową rozpoznawalność i zasięg. Ich usługi – nabywanie pakietów reklam – promowały bowiem bardzo znane nazwiska.

Agresywny marketing

W sieci można znaleźć reklamę z udziałem prezenterki Moniki Zamachowskiej, w której przekonuje widzów o rewolucyjnym sposobie inwestowania. – Spotkali się w 2012 r. i wpadli na wydawałoby się oczywisty pomysł – połączenie siły portalu społecznościowego z biznesem. Wymyślili, żeby to społeczność sama budowała struktury i czerpała z tego dochody. Wygląda na to, że to był strzał w dziesiątkę – tak o założycielach tego przedsięwzięcia, Romanie Ziemianie i Stephanie Morgensternie, opowiada w owym spocie Zamachowska. Na YouTubie jest też komentarz znanego doradcy wizerunkowego – Piotra Tymochowicza, w którym przekonuje, że firma ta zmieniła jego życie, oczywiście na plus. – Jestem przekonany, że przyszłość należy do systemu FutureNet – mówi w tym nagraniu spec od wizerunku, który był współtwórcą politycznego sukcesu Andrzeja Leppera i Janusza Palikota.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Tylko teraz: kwartalna e-prenumerata Parkietu aż 30% taniej
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA