Inwestycje alternatywne

Mekka fanów klasyków

Jeśli interesujemy się klasykami – nie ważne, czy to wielka pasja, chwilowy zachwyt, czy pomysł na inwestycję – tej imprezy nie powinniśmy przegapić. Retro Motor Show 2020, czyli targi pojazdów zabytkowych, odbędzie się w Poznaniu od 23 do 25 października.
Przed nami mały jubileusz, piąta edycja targów. Spotkamy tu najwspanialsze maszyny minionego stulecia.
www.retromotorshow.pl

 

Dziś nietypowo, bo nie o konkretnym samochodzie, lecz miejscu, gdzie znajdziemy ich setki. Gdzie każdy sympatyk old- i youngtimerów poczuje przyspieszone bicie serca. Gdzie wzrok będzie błądził jak szalony od jednego, do drugiego i za chwilę kolejnego obiektu westchnień. Bo Retro Motor Show to niewątpliwie wspaniała podróż przez historię motoryzacji. Podróż nie tylko sentymentalna.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Wyjątkowa okazja: kup kwartalną e-prenumeratę, dostaniesz kolejny kwartał gratis!
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.