Gra giełdowa

#PROSTOzPARKIETU. Eksperci w naszym studiu na GPW udzielali rad uczestnikom finału Parkiet Challenge

W trakcie finału Parkiet Challenge nasze studio telewizyjne odwiedzali eksperci z rynku kapitałowego.
Grzegorz Zalewski z DM BOŚ w rozmowie z Piotrem Zającem
parkiet.com

Jednym z nich był Paweł Małmyga z DM PKO BP . – Najgorsze, co nas może spotkać, to kilkanaście punktów zmienności WIG20, co przełoży się na mikrowahania na całym rynku – podkreślał w pierwszych kwadransach finału Parkiet Challenge w rozmowie w Piotrem Zającem. – Przede wszystkim liczy się selekcja. Lepiej wybrać płynne instrumenty, na których dodatkowo może się pojawić zmienność – radził Małmyga uczestnikom finału.

Gościł u nas też Grzegorz Zalewski z DM BOŚ. – Każda gra, konkurs, nietypowa prezentacja rynku kapitałowego, gdzie nie ryzykuje się swoich pieniędzy, jest dobrym sposobem na to, żeby pokazać, jak funkcjonują rynki. Może nie zawsze jest to dobra forma edukacji, bo konkursy rządzą się swoimi prawami, jeśli chodzi np. o ryzyko, ale w wielu przypadkach ludzie właśnie dzięki nim zaczynają się czymś interesować – w tym przypadku rynkiem kapitałowym – zauważył.

O swoich prognozach pod kątem analizy technicznej opowiadał Piotr Neidek z DM mBanku . Nasze studio TV odwiedzili ponadto Emil Łobodziński z DM PKO BP, Marcin Brendota z BM Alior Banku, Jarosław Banasiak z DM mBanku, a także Piotr Borowski z zarządu GPW.

Wszystkie nagrania rozmów z naszymi gośćmi dostępne są w relacji na parkiet.com. W piątek na naszym kanale na YouTubie pojawią się rozmowy ze zdobywcami głównych nagród w konkursie.

Powiązane artykuły

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.