Gra giełdowa

Edukacja: podstawy podstaw, czyli jak zabrać się za giełdową analizę

W środę na kanale youtube.com/parkiettv udostępnimy kolejny odcinek naszego edukacyjnego cyklu. Tym razem Agata Filipowicz-Rybicka (na fot.), menedżerka ds. strategii rynków finansowych w BM Alior Banku, będzie tłumaczyć podstawy analizy technicznej i fundamentalnej.
Foto: Archiwum

Jest to zatem materiał dedykowany osobom, które są na początku swojej giełdowej przygody i potrzebują solidnego wprowadzenia w temat.

Z webinarium dowiecie się m.in. jak rozróżnić trendy na wykresach i jak identyfikować momenty, w których owe trendy zmieniają kierunek. Poznacie najbardziej popularne formacje liniowe i świecowe, które pozwalają prognozować zakres oczekiwanego ruchu. Mowa m.in. o głowie z ramionami, podwójnym dnie, szpulkach i świecach doji. Agata Filipowicz-Rybicka tłumaczy też, jak posługiwać się oscylatorem RSI (wykupienie, wyprzedanie, dywergencje), wskaźnikiem ruchu kierunkowego, i jak sygnały techniczne skonfrontować z analizą fundamentalną. Z webinarium dowiecie się, które dane należy brać pod uwagę, by zweryfikować to, co zapowiada wykres kursu. PZ

Powiązane artykuły


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.