Finanse

Nadchodzi kolejny kongres EFPA

Środowisko doradztwa finansowego i profesjonalnego inwestowania na rynku kapitałowym spotka się 1 października w ramach XII Kongresu EFPA Polska, który odbędzie się w formie zdalnej. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się pod hasłem „MasterClass Doradców Finansowych 4.0. Budujemy bezpieczeństwo finansowe klientów".
Foto: Adobestock

W programie kongresu zaplanowano tematy, które aktualnie skupiają uwagę społeczności polskiego rynku kapitałowego, takie jak strategiczne zagadnienie zrównoważonego i odpowiedzialnego inwestowania ESG w Polsce – szansa i odpowiedzialność interesariuszy rynkowych, rola profesjonalnych doradców i usługi doradczej w budowie bezpieczeństwa finansowego klientów, przyszłość inwestowania w postcovidowej gospodarce i nowym świecie kształtowanym technologiami i potrzebą zrównoważonych wyborów. Odbędą się dwie debaty, w tym debata oksfordzka, z udziałem przedstawicieli zarządów banków i firm inwestycyjnych oraz szefów doradców finansowych. Dwa zespoły będą argumentować „za" lub „przeciw" tezie: „doradca finansowy nie ma prawa doradzać".

W agendzie tegorocznej konferencji EFPA znajdą się także: rozmowa o zmieniającym się świecie, wywiad na temat ewolucji zawodu doradcy oraz webinary równoległe prezentujące aktualne rynkowe studia przypadków. Sesją specjalną będzie spotkanie na żywo z certyfikowanymi doradcami EFPA pod hasłem: „Profesja czy pasja?". EFPA Polska jest częścią europejskiej organizacji, której zadaniem jest budowa i upowszechnienie standardów doradztwa finansowego. „Parkiet" oraz „Rzeczpospolita" są patronami medialnymi wydarzenia. PAAN

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta promocyjna: e-prenumerata Parkietu 2 kwartały w cenie 1
    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: analiz, najnowszych komentarzy i opinii ekspertów.
  • zawiera wydanie elektroniczne „Parkietu” i dodatki dla prenumeratorów.
  • zawiera: Aplikację na tablet Apple
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.