Finanse

Finanse: Aforti Holding szykuje się do zmiany parkietu

Po udanym ubiegłym roku Aforti Holding kreśli kolejne ambitne plany. Spółka przedstawiła strategię na lata 2018–2020, która opiera się na rozwoju działalności w Polsce, ale także dalszej ekspansji zagranicznej. W planach jest również przejście z rynku NewConnect na główny parkiet.

Klaudiusz Sytek, prezes Aforti Holding.

Foto: Archiwum

W ciągu trzech lat grupa zamierza zarówno zwiększyć sieć sprzedaży, jak i wprowadzić do oferty nowe produkty.

 Aforti Finance, firma wchodząca w skład grupy, która specjalizuje się w usługach finansowych, chce zwiększyć liczbę oddziałów z dziewięciu do 20 placówek do końca 2018 r. Nowym produktem w grupie mają być natomiast usługi leasingu. Aforti Holding rozważa zarówno przejęcie istniejącego już podmiotu działającego na tym rynku, jak i stworzenie tego biznesu od podstaw.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta promocyjna: dostęp do treści parkiet.com już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc!

    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: opinii, komentarzy i analiz.

    Dostęp do treści parkiet.com - pakiet podstawowy nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu”, archiwum tekstów, aplikacji mobilnej, dodatków dla prenumeratorów.

Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.