Energetyka

Stilo Energy: Sezon i rozwój oferty

Spółka Stilo Energy, która zadebiutowała na NewConnect w kwietniu, przygotowuje się do sezonu. Na początku roku pogoda nie sprzyjała, jednak widać już ożywione zainteresowanie ofertą. Już niedługo oferta Stilo Energy się powiększy. Akcje spółki kosztowały w piątek 41 zł.
Foto: materiały prasowe

Stilo Energy w grudniu z sukcesem przeprowadziło publiczną emisję akcji. Spółka pozyskała ponad 9 mln zł. Za akcję inwestorzy płacili 43 zł.

– Na bieżąco przygotowujemy się do sezonu, widzimy istotne ożywienie popytu na fotowoltaikę. Pogoda zaczęła nam sprzyjać, a zainteresowanie rośnie. Chcemy wykorzystać ten sezon w pełni i na bieżąco reagować na zapotrzebowanie. Cały czas zwiększamy poziom zapasów i na to głównie przeznaczamy środki z emisji – tłumaczy „Parkietowi" Piotr Siudak, prezes Stilo Energy.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na roczny dostęp do parkiet.com
    Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.