Energetyka

Farmy Fotowoltaiki. Zbiórka 4,05 mln zł

Farmy Fotowoltaiki, spółka zależna Berg Holdingu, zwrócą się do inwestorów społecznościowych o 4,05 mln zł. Debiut na NewConnect planowany jest między IV kwartałem br. a I kwartałem 2022 r.
Foto: Adobestock

Oferta akcji na platformie Crowdway wystartuje 9 marca. Ponadto spółka podpisała umowę z autoryzowanym doradcą, który wesprze proces wejścia spółki na rynek NewConnect.

Spółka pod koniec lutego poinformowała o aktualizacji strategii rozwoju. Dzięki jej realizacji spółka osiągnie przychody ze sprzedaży na poziomie ok. 9,7 mln zł rocznie w perspektywie kolejnych 15 lat. Spółka zamierza od 2023 r. regularnie wypłacać dywidendę w wysokości 90 proc. wolnych przepływów pieniężnych, 10 proc. pozostaje w formie rezerwy na lata następne.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Wyjątkowa okazja: Półroczna e-prenumerata Parkietu 50% taniej
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.