REKLAMA
Czytaj e-wydanie
REKLAMA

Crowdfunding

Legia Warszawa chce pozyskać 20 mln zł

Warszawski klub chce pozyskać 20 mln zł – wynika z naszych informacji. Prawdopodobnie akcje będzie można kupić na platformie Beesfund.

Dariusz Mioduski, prezes i właściciel Legii, nie chce komentować naszych informacji.

Foto: Fotorzepa, Robert Gardziński

Władze Legii Warszawa jeszcze przed Świętami Wielkanocnymi otrzymały przygotowaną strategię pozyskania przez klub 20 mln zł w ramach zbiórki internetowej. Chodziłoby o emisję akcji i zaoferowanie ich w jednej bądź kilku ofertach internetowych przez jedną z największych w Polsce platform crowdfundingowych – wynika z informacji „Parkietu" pozyskanych z dwóch niezależnych źródeł.

Będzie prospekt?

Niewykluczone, że platformą, która miałaby zaoferować akcje Legii inwestorom, jest Beesfund. Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu z wielkim sukcesem pomogła ona pozyskać 4 mln zł Wiśle Kraków i szykuje już kolejne oferty internetowych zbiórek dla sportowych klubów.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Kup eprenumeratę Parkietu w promocji i #zostanwdomu
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA