Biznes i sport

Transferowe domino

W półfinale Ligi Mistrzów są dwa kluby sponsorowane przez arabskich szejków – Paris Saint-Germain i Manchester City, wspierana przez rosyjskiego oligarchę Chelsea oraz generujący z tej czwórki największe przychody Real Madryt. W czasach pandemii mocne zaplecze finansowe ma jeszcze większe znaczenie.

Champions League będzie miała nowego króla. Duże szanse ma ekipa Paris Saint-Germain trenowana przez Argentyńczyka Mauricio Pochettino (na fot. z lewej, podczas meczu Manchester City-Tottenham) oraz Manchester City, gdzie rządzi Hiszpan Pep Guardiola.

Foto: AFP

 

Champions League będzie miała nowego króla. Udany zamach na broniący trofeum Bayern przeprowadzili książęta z Paryża. I stali się poważnym pretendentem do tronu.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na roczny dostęp do parkiet.com
    Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.