Biura maklerskie

Noble Securities kusi inwestorów

Walka na rynku maklerskim się zaostrza. Noble Securities wyszedł z promocją cenową dla nowych klientów. Prowizja na rynku akcji ma dla nich wynosić 0,19 proc.
Foto: Adobestock

Promocja kierowana jest do osób, które do tej pory nie miały rachunku maklerskiego czy też IKE i IKZE w Noble Securities. Jeśli do 31 maja założoną one konta w NS prowizja za obrót akcjami zostanie obniżona dla nich do 0,19 proc. (min. 5 zł), prowizja na rynku obligacji będzie wynosiła 0,15 proc., zaś na rynku terminowym 5 zł za kontrakt na indeksy. Promocyjne stawki mają obowiązywać do końca tego roku.

Samo otwarcie i prowadzenie konta maklerskiego w Noble Securities jest bezpłatne. Można je otworzyć zarówno w punktach stacjonarnych, jak również online. Broker pracuje również nad tym, aby konta IKE i IKZE również można było otwierać zdalnie.

-Intensywnie pracujemy nad procesami zdalnymi, aby ułatwić Klientom komunikację z nami i dotarcie do naszych usług nie tylko w czasie pandemii. Zdalne zawieranie umów na prowadzenie rachunków IKE/IKZE jest na liście naszych tegorocznych priorytetów. Klienci Noble Securities mogą już w wygodny sposób bez wychodzenia z domu zawrzeć umowę doradztwa inwestycyjnego. Chcielibyśmy taką możliwość udostępnić również naszym potencjalnym Klientom na przykład przy okazji zawierania umowy on-line o prowadzenie rachunku IKZE – wskazuje Eliza Dąbrowska, dyrektor do spraw rozwoju usługi doradztwa inwestycyjnego w Noble Securities.

Noble Securities na koniec lutego prowadziło 25,3 tys. rachunków maklerskich.

Powiązane artykuły


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.