Reklama

Roszady w Asseco

Cyfrowy Polsat zgarnie 72 proc. kwoty na skup akcji własnych informatycznej firmy. Zapewnia, że uważa ją za atrakcyjną i zachowa około 10-proc. pakiet.
Roszady w Asseco

Foto: asseconews.pl

851 mln zł dostanie grupa Cyfrowy Polsat, kontrolowana przez Zygmunta Solorza, za mniej więcej połowę pakietu akcji informatycznej spółki kierowanej przez Adama Górala.

Największa krajowa firma informatyczna – Asseco Poland – podsumowała wyniki skupu akcji własnych, który uchwalili w br. jej udziałowcy. Z przeznaczonej na ten cel kwoty 1,18 mld zł prawie 72 proc. trafi właśnie do Cyfrowego Polsatu.

Pozostało jeszcze 80% artykułu

Teraz kwartalna e‑prenumerata z rabatem 34%!

Obserwuj świat finansów i bądź gotowy na codzienne decyzje biznesowe.

Subskrybuj i zyskaj dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie w "Parkiecie".

Reklama
Reklama
Promowane treści
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama