Dużo wiosennych premier na horyzoncie

Dodatek do „Gas Station Simulator" oraz tytuł „Dinosaur Fossil Hunter" – to przykładowe produkcje, które trafią na rynek w najbliższym czasie.

Aktualizacja: 30.03.2022 08:53 Publikacja: 30.03.2022 05:00

Dużo wiosennych premier na horyzoncie

Foto: Adobestock

29 marca wieczorem odbyła się premiera „Spirits of Amazonia 3", czyli dodatku do „Green Hell", gry autorstwa Creepy Jar. W ciągu dnia inwestorzy spokojnie czekali na debiut gry: kurs oscylował w okolicach poniedziałkowego zamknięcia.

Z kolei na NewConnect lekko drożały akcje Drago Entertainment, które przedstawiło plany rozwoju swojego flagowego tytułu „Gas Station Simulator". Pierwszym krokiem będzie wydanie 11 maja 2022 r. płatnego dodatku „Can Touch This". Gra „Gas Station Simulator" zadebiutowała na PC 15 września 2021 r. W ciągu pierwszych 90 minut od momentu premiery zwróciły się wszystkie koszty produkcji, a sprzedaż tytułu do końca 2021 r. przekroczyła 450 tys. egzemplarzy.

Skorzystaj z promocji i czytaj dalej!

Zyskaj pełen dostęp do analiz, raportów i komentarzy na Parkiet.com

Technologie
Drugie półrocze przyniesie ożywienie na rynku VC. A symptomy już widać
Technologie
Prezes UKE: Deregulacja Orange może przynieść wzrost inwestycji
Technologie
ChatGPT wchodzi w e-handel. Analityk przewiduje: udział Allegro może słabnąć
Technologie
Deregulacja: UKE chce zdjąć ostatnie obowiązki Orange Polska na rynku internetu
Technologie
Brand24 najdroższy w giełdowej historii
Technologie
Emocji w grach w drugim półroczu nie zabraknie