Tylko 29zł miesięcznie przez cały rok!
Zyskaj pełen dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie na PARKIET.COM w formie tekstów oraz treści audio i wideo.
InventionBio, spółka zależna pierwszej firmy, otrzymała rekomendację na dofinansowanie w wysokości 18,9 mln zł. Pracuje obecnie nad opracowaniem nowego komponentu paszowego. Całkowity koszt projektu został określony na 24,8 mln zł, a jego zakończenie planowane jest na koniec drugiego kwartału 2023 r.
– Założeniem projektu jest modyfikacja wytworzonej fermentowanej śruty rzepakowej w celu nadania jej nowych cech funkcjonalnych o charakterze synbiotycznym. Wierzymy, że uzyskana mieszanka paszowa będzie innowacyjnym synbiotykiem białkowym, który znajdzie szerokie zastosowanie na rynku. Planowana dystrybucja produktu pozwoli dotrzeć do producentów pasz i hodowców zwierząt zarówno w kraju, jak i zagranicą – informuje Marcin Pawlikowski, wiceprezes Boruty Zachem.
Zyskaj pełen dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie na PARKIET.COM w formie tekstów oraz treści audio i wideo.
Na europejskim rynku start-upów doszło do paradoksu: inwestycje w innowacyjne spółki w 2025 r. osiągnęły trzeci...
Akcje producenta gier były dziś najlepszą inwestycją na warszawskiej giełdzie. Podrożały o ponad jedną trzecią....
Wartość miesięcznych przychodów grupy Text na koniec grudnia spadła. Ale głębsze spojrzenie na wyniki i trendy p...
W ostatni dzień 2025 roku medialna grupa poinformowała, że jej spółki zależne domagają się próby ugodowej z udzi...
Tobias Solorz i Aleksandra Żak weszli w poniedziałek do rady nadzorczej Cyfrowego Polsatu. Tym samym trójka dzie...
Są pierwsze zmiany personalne po wyroku sądu w Liechtensteinie w sporze o sukcesję w grupie Polsatu. Fundacja Ti...