Tauron, Energa oraz KGHM to trzy spółki najlepiej komunikujące się z inwestorami na warszawskim rynku. Taki wniosek płynie z wyników drugiej edycji badania relacji inwestorskich w firmach z WIG30, przeprowadzonego przez „Parkiet", Izbę Domów Maklerskich, firmę doradczą Reputation Managers i partnerów GPW oraz PwC. Najgorzej w naszej ankiecie wypadły Bank Handlowy, Eurocash oraz GTC. Średnia nota przyznana firmom to zaledwie trójka, czyli o pół oceny niżej niż w pierwszej edycji. Wygląda na to, że inwestorzy wciąż nie są zadowoleni z polityki informacyjnej giełdowych spółek.