Deweloper i właściciel nieruchomości komercyjnych w naszym regionie Europy i w Niemczech zanotował stabilne wyniki z najmu. Zarząd, kierowany od 28 października przez nowego prezesa Botonda Rencza, kontynuuje wyprowadzanie zadłużonej grupy na prostą.
– Wyniki finansowe za trzy kwartały 2025 r. potwierdzają odporność naszej podstawowej działalności, ale też wskazują obszary, w których musimy przyspieszyć działania na rzecz dalszej redukcji zadłużenia i ograniczania kosztów. Zarząd jest w pełni zgodny co do priorytetów: kontynuacji programu sprzedaży aktywów, delewarowania, finalizacji refinansowań oraz poprawy efektywności operacyjnej. Do alokacji kapitału podchodzimy w sposób zdyscyplinowany i z poczuciem odpowiedzialności – powiedział cytowany w komunikacie Rencz.