Transport

Rośnie popyt na usługi logistyczne Trans Polonii

Duże zapotrzebowanie na przewozy oferowane przez grupę to jeden z powodów rekordowych inwestycji w tabor i zwiększenia zatrudnienia.
Foto: materiały prasowe

Trans Polonia odnotowuje w tym roku istotny wzrost zapotrzebowania na usługi logistyczne w każdym z obszarów prowadzonej działalności. – Cieszy zwłaszcza wysoka dynamika przewozów substancji chemicznych na rynkach zagranicznych. Stale rosnący popyt na usługi grupy to jeden z powodów rekordowych inwestycji w tabor i zwiększenia zatrudnienia kierowców zawodowych – mówi Adriana Bosiacka, członek zarządu Trans Polonii.

Dodaje, że na rynku krajowym istotnym dla firmy zdarzeniem było rozpoczęcie w lipcu realizacji kontraktu na dostawy autogazu dla jednej z czołowych sieci stacji paliw w Polsce. – Z kolei czynniki mające negatywny wpływ na działalność operacyjną w III kwartale to wzrost cen paliw i generalnie energii, utrudnienia i opóźnienia w dostawach nowych jednostek transportowych i części zamiennych oraz problemy z pozyskaniem kierowców przy rosnącym skokowo zapotrzebowaniu grupy – twierdzi Bosiacka.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta promocyjna: dostęp do treści parkiet.com już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc!

    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: opinii, komentarzy i analiz.

    Dostęp do treści parkiet.com - pakiet podstawowy nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu”, archiwum tekstów, aplikacji mobilnej, dodatków dla prenumeratorów.

Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: Parkiet

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.