REKLAMA
REKLAMA

Technologie

CD Projekt i Techland odkrywają karty. Premierę „Cyberpunka 2077" wspiera Keanu Reeves

„Cyberpunk” zadebiutuje 16 kwietnia 2020 r. Przedsprzedaż już ruszyła. Grę wspiera znany aktor Keanu Reeves. Szczegóły swojego nowego tytułu „Dying Light 2” ujawnił też Techland.

Keanu Reeves

Foto: Bloomberg

Premiera „Cyberpunka 2077" odbędzie się 16 kwietnia 2020 r. Gra ukaże się równocześnie na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W przedsprzedaży można kupić również edycję kolekcjonerską. W jej skład wchodzi m.in. 25-centymetrowa figura przedstawiającą główną postać gry. Studio udostępniło również filmowy zwiastun, który — poza spojrzeniem na fabułę — ujawnia postać Johnnego Silverhanda. Wyglądu, a w anglojęzycznej wersji gry także głosu, użyczy Keanu Reeves — odtwórca głównej roli w trylogii Matrix, serii John Wick oraz w filmie Johnny Mnemonic. Aktor zaangażowany jest również w sesje tzw. motion-capture.

Te wszystkie informacje CD Projekt ujawnił podczas wczorajszej konferencji Microsoftu, poprzedzającej targi E3 w Los Angeles. Ruszą one jutro i potrwają do 13 czerwca. Studio zapowiada, że podczas targów ujawni jeszcze więcej szczegółów. Jedną z zaplanowanych na ten czas atrakcji będą zamknięte pokazy rozgrywki na żywo dla przedstawicieli mediów i partnerów biznesowych, które odbędą w West Exhibit Hall. Wszyscy odwiedzający E3 będą mogli natomiast zobaczyć nowe fragmenty z gry na stoisku zlokalizowanym w South Exhibit Hall.

Wiosna przyszłego roku zapowiada się bardzo ciekawie, bo wtedy też na rynek trafić ma „Dying Light 2" Techlandu. Podczas E3 po raz pierwszy przedstawiony został główny bohater „Dying Light 2". Zwiastun zaprezentowany na konferencji Xbox E3 2019 Briefing daje obszerny wgląd w fabułę, która osadzona jest piętnaście lat po wydarzeniach z pierwszej części „Dying Light". Tym razem ludzkość pogrążona jest w brutalnej walce o przetrwanie, a zarażeni czają się w ciemnych budynkach i piwnicach w oczekiwaniu na zmrok, z którego nadejściem ulice znów należą do nich. Wraz z nowym zwiastunem „Dying Light 2" ujawniono między innymi to, że za ścieżkę dźwiękową gry odpowiada uznany kompozytor Olivier Deriviere. „Dying Light 2" trafi na PC, konsole z rodziny Xbox One i PlayStation 4 wiosną 2020 r.

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA