Technologie

Gra od People Can Fly będzie nieco później

Tytuł „Outriders” nie ukaże się 2 lutego, ale 1 kwietnia 2021 r. Przed premierą zostanie udostępniona darmowa wersja demo.
Foto: materiały prasowe

Rynek spokojnie zareagował na informację o przesunięciu premiery. W czwartek po rozpoczęciu sesji notowania PCF zyskują 1 proc. do 81 zł. Wczoraj spółka podała informację o przesunięciu premiery „Outriders" z 2 lutego na 1 kwietnia 2021 r. Jednocześnie wydawca gry - Square Enix - podjął decyzję o udostępnieniu od 25 lutego nieodpłatnej wersji demo.

- Dajemy graczom szansę poznania produktu zanim wydadzą na niego swoje pieniądze. Mam nadzieję, że w kontekście ostatnich wydarzeń w naszej branży, zarówno gracze jak i inwestorzy uznają tę decyzję za odpowiedzialną oraz za dobry prognostyk naszych przyszłych relacji, tak na linii studio – gracze, jak i spółka – inwestorzy - komentuje Sebastian Wojciechowski, prezes PCF Group. Według podanych przez spółkę informacji wersja demo ma pozwolić na zapoznanie się z grą w ramach kilkugodzinnej rozgrywki zarówno w trybie kooperacji, jak i singleplayer . Gracze będą także mieli możliwość „migracji" swojej postaci i postępów w rozgrywce z demo do pełnej wersji gry, jeśli zdecydują się na jej zakup.

Spółka PCF Group zadebiutowała na GPW 18 grudnia 2020 r. Jej akcje cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Cenę w transzy dla inwestorów indywidualnych ustalono na maksymalnym poziomie 46 zł, a dla instytucji na 50 zł.

Powiązane artykuły


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.