Sztuka

Dopłata za siódmego syna

Polskie pamiątki historyczno-patriotyczne zawsze będą w cenie.
Licytowane będą rzadkie złote monety z 1990 roku o nominale pół miliona złotych.
Antykwariat

Jak zmieścić milion w portfelu? Można tam włożyć np. dwie monety po pół miliona... Mam na myśli numizmaty, których cena zależy tylko od ich wartości symbolicznej, urody, stanu i rzadkości.

Na tym rynku stale wypływają obiekty, na widok których laik przeciera oczy. Na przykład na czerwcowej aukcji Antykwariatu Numizmatycznego Michał Niemczyk będą złote monety NBP z 1990 roku o nominale pół miliona. Żeby mieć milion w portfelu wystarczą dwie takie monety.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na roczny dostęp do parkiet.com
    Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.