Sztuka

Kolekcjonerstwo jest jak narkotyk

Wylicytuj mapę do dekoracji służbowego gabinetu.
W ofercie są co najmniej dwa interesujące widoki Wrocławia.
Sopocki

14 marca Sopocki Dom Aukcyjny zorganizuje aukcję zabytkowych map i widoków miast (www.sda.pl). Oferowane będą głównie mapy Polski. To miedzioryty pochodzące ze słynnych atlasów. Mapy są niezwykle dekoracyjne. Rzadko zdarzają się na naszym rynku specjalistyczne aukcje tylko map.

Wieszamy w służbowym gabinecie dekoracyjną mapę o określonej treści. Manifestujemy w ten sposób nasze przywiązanie do tradycji, solidności, trwałości. Są w aukcyjnej ofercie dekoracyjne widoki miast. Ktoś ma firmę np. w Toruniu, więc wiesza na ścianie efektowny widok Torunia z XVIII stulecia.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Nowa Prenumerata 2021 już w sprzedaży, poznaj pakiet korzyści!
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.