Firmy

JR Holding w NewConnect Lead

Spółka dołączyła tym samym do grona 26 największych i najpłynniejszych spółek z alternatywnego rynku.
Foto: Fotorzepa, Grzegorz Psujek gkmp Grzegorz Psujek

Podmioty zakwalifikowane do segmentu NewConnect Lead mogą liczyć na szczególne oznaczanie w serwisach informacyjnych GPW oraz odrębną prezentację spółek w wynikach notowań. - Zakwalifikowanie do segmentu NewConnect Lead to dla nas ogromne wyróżnienie. Bycie w gronie największych i najpłynniejszych spółek z alternatywnego rynku, które mają największe szanse spełnić kryteria dopuszczeniowe do przejścia na rynek regulowany powinno być także dla naszych akcjonariuszy czytelnym sygnałem, że prowadzone przez spółkę działania przekładają się na oczekiwane rezultaty - ocenia January Ciszewski, prezes JR Holding.

Spółka zmieniła w ostatnim czasie nazwę, co wynika z jej większej aktywności w różnych segmentach biznesowych. Obecnie firma funkcjonuje jako holding, w obrębie którego znajdują się podmioty działające w różnych branżach, m.in. nieruchomości oraz OZE. Każda ze spółek wchodzących w skład grupy kapitałowej jest rentowna.

JR Holding zamierza koncentrować się na projektach inwestycyjnych, które cechują się stabilnością oraz posiadają dobre perspektywy do osiągania wysokich stóp zwrotu.

Powiązane artykuły